wtorek, 14 listopad 2017 00:00

Nawiedzany przez ducha

Adam Ellis z Nowego Jorku twierdzi, że nawiedza go duch martwego dziecka. Dodaje również, że ów duch próbuje go zabić. Demoniczne dziecko zaczęło pojawiać się w jego snach. Przychodziło do niego za każdym razem, gdy zasypiał.

Wszystkie swoje opowieści Adam umieszczał w Internecie. To trwało, przez trzy miesiące. Teraz postanowił podzielić się zdjęciem ducha, który siedzi w sypialni i wpatruje się w niego.

"Zeszłej nocy znów mi się przyśnił. To był taki sam sen jak za pierwszym razem" powiedział dla The Sun "Leżałem na łóżku i byłem sparaliżowany, dziecko ześlizgnęło się z krzesła. Pomyślałem Dawid (tak nazywa ducha) zaraz mnie zabije. Chwyciłem za telefon i zacząłem robić zdjęcia. Duch zbliżał się do mnie. W końcu zatrzymał się, patrzyliśmy z dość bliska na siebie. Duch mamrotał mi do ucha".

Kiedy Adam obudził się, odetchnął z ulgą. Wziął swój telefon i zorientował się, że są na nim zdjęcia Dawida. Zdjęcia wydają się pokazywać postać siedzącą na krześle i patrzącą w stronę Adama.

 


Adam dokumentuje upiorne działania Dawida od sierpnia. Dziwne zjawiska obejmują zachowania jego kotów, które potrafią się co noc o północy wpatrywać w drzwi. Dziwne połączenia telefoniczne. W jego ulubionej kawiarni również działy się dziwne rzeczy. Powszechnie lubiana przez ludzi, nagle opustoszała.

 Po pewnym czasie, Adam napisał na twitterze, że odwiedził go przyjaciel by oczyścić jego dom. Po tej informacji w późniejszym czasie opisywał "Koty nie zbierają się już przy drzwiach. Przestałem mieć te okropne sny. Zaczyna się wydawać, że wszystko wróciło do normy".

Niestety wszystko wróciło do poprzedniego stanu, gdy Adam przeszedł obok opuszczonego magazynu, w drodze do pracy. Informacje o magazynie podawał już wcześniej, ponieważ miał sen w którym Dawid ciągnął go po pustym magazynie. Gdy przebudził się ze snu na ramieniu miał siniaka. Przechodząc obok magazynu zauważył coś niezwykłego. Wszystkie metalowe drzwi były szeroko otwarte, a światło słoneczne wpadało do środka. Magazyn wciąż był pusty z wyjątkiem jednej rzeczy. W pobliżu tylnej ściany warsztatu stał karawan. Oczywiście podzielił się zdjęciem zaparkowanego karawanu.

 Chociaż uważał, że obserwacja jest dziwna, nie myślał o niej zbyt wiele, do czasu innego wydarzenia.

"Około 23 oglądałem telewizję, siedząc na kanapie. Poszedłem do jadalni, żeby się napić. Zauważyłem jak oba koty siedzą na podłodze i patrzą się w okno. Z okna widać dach budynku obok. Mimowolnie wyjrzałem za okno i nic nie zauważyłem. Pomyślałem, że może w ścianie jest mysz lub coś podobnego. Wzruszyłem ramionami i wziąłem piwo z lodówki. Kiedy wszedłem do kuchni po otwieracz do butelek, coś przykuło moją uwagę. W kuchni również jest okno z którego widać ten sam dach. I ktoś tam stał, wpatrywał się w moje okno. Odruchowo skuliłem się, a następnie zgasiłem światło. Sięgnąłem do kieszeni i zrobiłem zdjęcie".

 


Niestety nie udało mu się zrobić dobrego zdjęcia. Później postać zniknęła.

"Opuściłem wszystkie rolety i upewniłem się, że drzwi wejściowe są zamknięte. Później wypiłem 5 piw i byłem zbyt pijany, żeby się bać".

Same sny Adama są bardzo realistyczne i zazwyczaj przedstawiają dziecko ze zniekształconą głową siedzące w bujanym fotelu na końcu łóżka. Kilka nocy wcześniej przyśniła się mu dziewczynka. Spotkał ją w bibliotece. Powiedziała mu, że chłopiec, którego spotyka nazywa się Dawid. Powiedziała też, że on jest martwy. Pojawia się o północy i można zadać mu tylko dwa pytania. Rozmowę powinien zacząć od "Drogi Dawidzie". Nie może zadać też, trzeciego pytania, gdyż chłopiec go zabije.

Gdy Adam w swoim śnie spotkał się z Dawidem i zapytał go o to jak zginął, dowiedział się, że był wypadek w sklepie. Ktoś niefortunnie strącił półkę, która spadła na jego głowę.

Szukał chłopców, którzy zginęli w sklepach, ale niczego nie znalazł.

W ostatnich wpisach napisał, że bierze xanax i dopiero kładzie się spać. Jak potoczą się losy Adama, możecie śledzić je na jego twitterze i poznać więcej szczegółów. Wystarczy wpisać Adam Ellis, tam obejrzycie więcej zarówno zdjęcia jak i filmy.


 • Paź 18th 2018
  0
  Kobieta twierdzi, że na jednym ze zdjęć uchwyciła dwa duchy. Jane Cunningham robiła zdjęcia swojej rodzinie w V&A Museum of Childhood. Kiedy wróciła i spojrzała na zdjęcia jakie zrobiłą telefonem zauważyłą w tle dwie małe chińskie dziewczyny, które najwyraźniej stały za oknem. Na zdjęciu widać dwie kobiety, które patrzą w kierunku obiektywu, mimo że pomieszczenie miało być puste. Teraz pani Cunningham jest przekonana, że złapała na zdjęciach duchy. 53-latka opowiedziała o swojej podróży do muzeum w Bethnal Green we wschodnim Londynie "Nie spodziewałam się zobaczyć duchów. Moja córka poprosiła mnie o zrobienie kilku zdjęć i dopiero po kilku godzinach zorientowałyśmy się, że te dziwne postacie znajdują się na zdjęciu. To był deszczowy dzień i nie było nikogo na dworze. Te dwie kobiety o orientalnych rysach są bardzo małe i wyraźnie ubrane w stroje z innej epoki. To wszystko jest bardzo nie na miejscu ponieważ jeżeli kogoś mijaliśmy to miał płaszcz
 • Lis 14th 2017
  0
  Adam Ellis z Nowego Jorku twierdzi, że nawiedza go duch martwego dziecka. Dodaje również, że ów duch próbuje go zabić. Demoniczne dziecko zaczęło pojawiać się w jego snach. Przychodziło do niego za każdym razem, gdy zasypiał. Wszystkie swoje opowieści Adam umieszczał w Internecie. To trwało, przez trzy miesiące. Teraz postanowił podzielić się zdjęciem ducha, który siedzi w sypialni i wpatruje się w niego. "Zeszłej nocy znów mi się przyśnił. To był taki sam sen jak za pierwszym razem" powiedział dla The Sun "Leżałem na łóżku i byłem sparaliżowany, dziecko ześlizgnęło się z krzesła. Pomyślałem Dawid (tak nazywa ducha) zaraz mnie zabije. Chwyciłem za telefon i zacząłem robić zdjęcia. Duch zbliżał się do mnie. W końcu zatrzymał się, patrzyliśmy z dość bliska na siebie. Duch mamrotał mi do ucha".Kiedy Adam obudził się, odetchnął z ulgą. Wziął swój telefon i zorientował się, że są na nim zdjęcia Dawida. Zdjęcia wydają się pokazywać
 • Paź 6th 2017
  0
  Tajemniczy film został nagrany w szkole Deerpark w Cork w Irlandii. Budynek wybudowano w 1828 roku. Kamery w szkole zamontowano po tajemniczych wypadkach jakie dotykały szkołę, jakie zastawali pracownicy przychodząc rano do pracy. Pootwierane drzwi, powywracane meble, otwarte szafki i szuflady czy porozrzucany papier. Dyrektor Kevin Barry po przedstawieniu nagrania powiedział „Zostaliśmy poinformowani o dziwnym ruchu w szkole. Kiedy dotarłem z innym pracownikiem do szkoły był środek nocy. Postanowiliśmy przejrzeć nagranie. Baliśmy się. Czuliśmy, że dzieje się coś dziwnego. Było czuć chłód w powietrzu, gdy przechodziliśmy przez szkolny korytarz.”Pan Barry nie wiedział, czy ktoś po prostu nie robi sobie z nich żartów i to wszystko może trafić na sieci. „Jestem sceptykiem, ale postanowiliśmy umieścić film na stronie naszej szkoły na Facebooku. Nie wiedzieliśmy czy to żart. Czy ktoś z nami pogrywa. To bardzo stary budynek i był świadkiem wielu historii. Ludzie w starych budynkach zawsze słyszą dziwne dźwięk, widzą różne
 • Cze 19th 2017
  0
  Demoniczne obrzędy, Satanizm może przerażać, ale wszystko staje się jeszcze bardziej przerażające, gdy te działania mieszają się z jednym z najbardziej strasznych gangów ulicznych ostatnich czasów. Tutaj codziennością jest przemoc, morderstwa i inne różne przestępstwa. Są one często związane z brutalnymi rytuałami i staraniami oswojenia sił zła z własnym szaleństwem. Mara Salvatrucha zwana także Mara lub MS-13 to gang o skromnych początkach. W latach osiemdziesiątych do Los Angeles napływało wielu imigrantów z Salwadoru. Powodem tego stanu rzeczy były wybuchy wojen domowych w Ameryce Środkowej. W tym nowym środowisku imigranci znaleźli się w zniszczonych, biednych obszarach w których byli terroryzowani przez meksykańskie i afrykańskie gangi. W odpowiedzi na to nieuchronne zagrożenie grupa Mara Salvatrucha powstała jako metoda ochrony. Były to małe ale szybko rozrastające się grupy. Dzisiaj grupa liczy dziesiątki tysięcy członków rozsianych po całych Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Meksyku i Ameryce Środkowej. MS-13 stała się jedną z najbardziej znanych i przerażających
 • Maj 15th 2017
  0
  Rodzina z Peru twierdzi, że przeżywają koszmar w swoim domu ponieważ ich lalka została opętana. Historia rodziny Nunez mieszkającej w El Callao w Peru została pokazana w programie telewizyjnym De Pelicula. Rodzina opowiada, że zwykle widzi dziwne światła i słyszy dziwne odgłosy w swoim domu. U dzieci pojawiają się zadrapania. Lalkę przekazał rodzinie siostrzeniec. Przez użytkowników internetu niebieskooka lalka została nazwana "Peruwiańską Anabell". Rodzina nie potrafi wyjaśnić w jaki sposób lalka porusza się po domu. Ivonne Nunez i jej troje dzieci twierdzą, że przed spaniem zostawiają lakę w kącie pokoju, a rano znajdują na stole lub na meblach. Po dotknięciu lalka wydaje dźwięk jakby się modliła. Od pewnego czasu wydaje z siebie ten dźwięk modlitwy nawet jak jej nikt nie dotyka. Steven, który ma 18 lat, twierdzi, że zwykle budzi się z siniakami i zadrapaniami. Chłopak w wywiadzie mówi "W zeszłym tygodniu obudziłem się z zadrapaniami na szyi i na
 • Maj 10th 2017
  0
  Mężczyzna z USA, który nie podaje swojej tożsamości w filmach śledczych, które przesyła do kanału Fantastic Daily na You Tube twierdzi, że film zatytułowany Black Eyed Kid został nagrany w jego własnym domu po tym jak założył pułapki, aby zwabić je do własnej nieruchomości. Black Eyed Kids to miejska legenda pochodząca z lat dziewięćdziesiątych XX wieku. Znana głównie w Stanach Zjednoczonych. Według legendy dzieci z czarnymi oczami są oskarżane o uprowadzenia. Badacze zjawisk paranormalnych spekulują, że są to złe duchy, obcy lub wampiry. W swoim filmie mówi "Słyszałeś historie o czarnookich dzieciach? Ja znalazłem dowód. W kontakcie z innymi poszukiwaczami zjawisk paranormalnych stworzyliśmy bazę danych na ich temat. Przez długi czas wierzyłem, że muszą mieć własny język. Po wielu próbach udało mi się wyodrębnić sygnał niskiej częstotliwości, który pojawił się w tle. Odtwarzałem tą częstotliwość przez tydzień, co noc. Efekt udało mi się jedno z nich wciągnąć w pułapkę i
 • Sty 23rd 2017
  0
  Patricia Winchester, 44 była oszołomiona gdy zobaczyła niesamowitą figurę nad ramieniem jej 13 letniego syna, na zdjęciu wysłanym przez niego do znajomego. Nastolatek nie zauważył dziwnej białej postaci w tle, dopiero jego kumpel wysłał je mu z zaznaczoną figurą i zapytał co to było. Pani Winchester z Texasu w USA uważa, że to co uchwycili na zdjęciu może być duchem tragicznie zmarłej córki Adrianny. Dziewczynka zmarła w wieku pięciu lat w 2006 roku, kiedy została wciągnięta pod przyczepę podczas parady cheerleaderek. "Myślę, że zawsze mam wrażenie, że Adrianna pokazuje się nam w jakiś sposób. Ludzie na social media, gdy zobaczyli to zdjęcie twierdzili, że postać wydaje się chronić brata. Czuje się jak Adrianna jest z nim. Część mnie naprawdę ją czuje." opowiada pani Winchester.Ale mimo to postać przeraziła jej syna do tego stopnia, że nie chciał spać w swoim pokoju. Kobieta twierdzi, że od śmierci córki zarówno ona i jej
 • Paź 24th 2016
  0
  Katie Ann Round, manager w pubie Chapel House w Gornal, jak zawsze zostaje po ciężkim dniu pracy posprzątać. Jednak nie jest sama jak to się wydaje na samym początku. Gdy kobieta odchodzi na chwilę, znak ostrzegawczy przed mokrą powierzchnią porusza się. Później widzimy jak upada na podłogę tuż, przed przybyciem Bena Parkes, partnerem pani Round. Jego pojawienie się jest chwilowe, ponieważ wybiega z krzykiem, gdy mop spada na ziemię. Pani Round z West Bromwich opowiada dla DailyMail "Nigdy nie wierzyłam w duchy, ale tego po prostu nie da się wyjaśnić. Podczas oglądania tego nagrania na CCTV, aż krzyknęliśmy."Kobieta opowiada "Ja tylko poszłam do kuchni, gdy coś usłyszałam. Nie widziałam nic, a potem usłyszałam jak przewrócił się znak. Myślałam, że to Ben robi sobie żarty, więc się nie przejęłam. Nagle wbiegł Ben krzycząc, że mop sam się przewrócił. Na początku wydawało się to wszystko dziwne do momentu gdy, obejrzeliśmy nagranie."Pani Round
 • Kwi 2nd 2016
  0
  Duchy, to za zwyczaj nieproszeni goście w naszych domach. Kupując dom, mieszkanie nie chcemy mieć tam nieproszonych gości. Jednak jak się okazuje są ludzie którzy wierzą, że tacy goście są zbawienni dla domu. Zamiast się ich bać, chcą aby "żyły" w harmonii z nimi. Uznają duchy za ludzi, którzy po prostu nie mają ciała. W domach gdzie akceptuje się takiego gościa jest on traktowany jak członek rodziny. Osoby które odwiedzają takie rodziny często opowiadają, że ukazuje im się jako dziecko. Każdy z nich ma swoje unikalne cechy, osobowość, dziwactwa czy temperament. Niektóre duchy są śmieszne, a inne złośliwe i okrutne. Są takie co szukają pomocy, otuchy czy wskazówek. To może brzmi dziwnie i prawdopodobnie wielu z nas może to przerazić, ale nawiązanie komunikacji z duchem urzędującym w domu jest bardzo ważne. Zamiast biegać po domu i być przerażonym, może warto z nim porozmawiać. Oczywiście nie w takiej zwykłej rozmowie typu
 • Lut 12th 2016
  0
  Na świecie jest długa lista lasów które mają nadprzyrodzone cech. Od obecnie tak popularnego lasu Aokigahara gdzie popełniono ponad 500 samobójstw od 1950 roku do legendarnego Czarnego lasu z południowo zachodnich Niemiec skąd wywodzą się wilkołaki czy czarownice. Jest też las Wychwood w Anglii, uważany za najbardziej nawiedzony las na wyspie. Jest też romantyczno tajemniczy las Sherwood, który zyskał sławę dzięki Robin Hoodowi. Pomysł, że las posiada złą sławę, nadprzyrodzone moce przemawia do nas podświadomie w sposób pierwotny. Starożytne historie utrwalają mity takie jak nawiedzone miejsca. Anonimowe opowieści o duchach na tak rozległych obszarach są czymś więcej niż zwykłymi miejskimi legendami. Miejsca takie jak lasy wzmacniają wszystkie opowieści. Takim miejscem jest las Clapham, w którym zaszły dziwne zdarzenia nazywane Tajemnicą Clapham Wood. Las położony w West Sussex w Anglii znajduje się na północ od miejscowości Clapham. Sama miejscowość to taki archetyp angielskiej wsi, ciągnący się za nią od czasów saskich.