poniedziałek, 17 kwiecień 2017 00:00

Nienarodzeni

Gdzie byliśmy zanim się urodziliśmy? Gdzie była nasza dusza skoro jest nieśmiertelna?

O doświadczeniach bliskich śmierci (NDE) napisano bardzo dużo. Ludzie, którzy zostali uznani za zmarłych, a następnie w różny sposób wrócili do życia, czasami donoszą o doświadczeniu przebywania na innej płaszczyźnie, często spotykają tam zmarłych krewnych i istoty światłości. Rzadsze, ale nie mniej intrygujące są opowieści ludzi, którzy pamiętają swoje istnienie tuż przed swoim urodzeniem.

Wspomnienia te najczęściej dotyczą przeszłości, poprzednich żyć, czasem mowa o setkach, a czasem o tysiącach lat w przeszłości. Te doświadczenia wydają się być zapamiętywane w tej samej lub podobnej płaszczyźnie co NDE. Ci, którzy twierdzą, że mieli to niesamowite doświadczenie przypominają, że są w świecie duchowym, są świadomi życia na Ziemi, a czasami wybierają następne życie lub komunikują się z przyszłymi rodzicami.

Royal Child podaje, że ich badania wykazują, że istnieje ciągłość jaźni, że przechodzimy przez trzy etapy - życie przed życiem, życiem ziemskim i życiem po śmierci. W typowym doświadczeniu przed urodzeniem duch, który jeszcze nie narodził się tu na Ziemi przechodzi z życia przedświatowego lub niebiańskiego królestwa. Dusza często ogłasza, że jest gotowa aby wyruszyć w nową podróż.

Spośród przebadanych osób przez prebirth.com 53% czuje, że pamiętają czasy przed poczęciem, a 47% po zapłodnieniu, ale przed porodem.

Większość wspomnień o niedawnym istnieniu przed urodzeniem pochodzi od dzieci, które spontanicznie ujawniają swoje wspomnienia. Jeden z takich przypadków pochodzi od kobiety zidentyfikowanej jako Lisa P. i jest opisany w książce "Coming from the Light" Sarah Hinze:

"Kładłam swojego trzyletniego syna spać i przez ostatnie kilka tygodni opowiadałam mu o przygodach jego pradziadka: kolonizatora, żołnierza, lidera społeczności. Tym razem postanowiłam opowiedzieć mu inną historię, jednak mój syn zatrzymał mnie i powiedział "Opowiedz mi o dziadku Robercie". Byłam zaskoczona, nigdy nie opowiadałam mu o nim i nie mogłam sobie wyobrazić gdzie mógł usłyszeć jego imię. Mój dziadek zmarł przed jego urodzeniem. Zapytałam skąd wie o dziadku Robercie? Odpowiedział z pełnym szacunkiem - to ten który przywiózł mnie na Ziemię."

Fragment z doświadczenia Michaela Maguire z Thoughtful Living:

"Pamiętam, jak stoję w ciemnej przestrzeni, ale w przeciwieństwie do ciemności wszystko widziałem. Obok mnie była inna osoba po mojej prawej stronie i tak jak ja czekała, aby narodzić się w fizycznym świecie. Była tam też starsza osoba, która mogła być przewodnikiem, ponieważ pozostawała z nami dopóki nie dostaliśmy odpowiedzi na nasze pytania. Przed nami zobaczyliśmy Ziemię z wizerunkami dwóch par. Zapytałem, kim są ci ludzie, których obrazy pojawiły się na Ziemi. Odpowiedziano mi, że będą naszymi rodzicami. Starszy mężczyzna przekazał nam, ze nadszedł czas. Druga osoba stojąca obok mnie podeszła do przodu i zniknęła. Teraz miałem ja podejść do przodu. Nagle znalazłem się w szpitalu z innymi niemowlętami wokół mnie."

Komunikacja z duszami.

Bardziej popularna niż rzeczywiste wspomnienia z przed urodzenia jest komunikacja z nienarodzonym. Komunikaty te mogą przybierać różne formy. Według prebirth.com mogą to być bardzo żywe sny, jasne wizje, komunikaty słuchowe, telepatyczne i doświadczenia sensoryczne.

Żywe Sny

W takim przypadku rodzic ma sen/sny o swoim nienarodzonym dziecku. Sen jest często niezwykle żywy i niezapomniany. W swoim artykule "The Mystery of Pre-Birth Communication" Elizabeth Hallett opowiada o śnie jej matki:

"Mój syn urodził się pięć miesięcy temu, ale pierwszy kontakt z nim który pamiętam miał miejsce trzy lata temu, kiedy mój mąż i ja po raz pierwszy spotkaliśmy się i zakochaliśmy się. To było podczas pierwszego wspólnego miesiąca. Miałam sen, podczas którego zobaczyłam naszego syna Austina bawiącego się z tatą. Sen był tak bardzo realny, a obraz tego był tak wyraźny jak fotografia. Zakochałam się w tym dziecku w taki sposób, że przez dwa lata wszystko, o czym mogłam myśleć to była ciąża i marzenie by mieć go w końcu w swych ramionach. Przez całą moją ciążę śniłam o nim i zawsze wyglądał tak samo. Te same złoto rude włosy i piękne niebieskie oczy. Teraz kiedy jest tutaj, dostaję fizyczne dowody na to, co czułam przez ten cały czas."

Czasem to nienarodzone dziecko potrafi przekazać wiadomość, która może mieć znaczenie dla rodzica:

"Don i Terri spotkali się trochę później w swoim życiu dlatego postanowili, że nie będą czekać zbyt długo na dziecko. Terri zaszła w ciążę w ich noc poślubną. Przeprowadzone w późniejszym okresie badania wykazały, że bez wątpienia będą mieli bliźnięta. Niestety ciąża spowodowała, że Terri zapadła w chorobę, a Don obawiał się o jej zdrowie. Obawiał się też, że mogą stracić bliźnięta, ale też był przerażony, że może stracić żonę. Pewnej nocy obudził się i spojrzał w stronę drzwi sypialni. W korytarzu świeciło się światło, ale pamiętał, że Terri i on zamykali drzwi do sypialni. Blask światła rósł i "wszedł" do sypialni. W świetle stał młody człowiek ubrany w białą szatę. Podszedł do łóżka i spojrzał na Dona. Powiedział: tato, moja siostra i ja porozmawialiśmy o tym i zdecydowaliśmy, że ona przyjdzie pierwsza. To będzie lepsze dla mamy, ja pojawię się za dwa lata. Don obrócił się, aby obudzić Terri, ale kiedy znów spojrzał w stronę postaci ona zniknęła. Następnego dnia Terri poroniła jedno z dzieci, które nosiła. Drugi bliźniak nie ucierpiał i urodził się zdrowy. Była to rudowłosa dziewczynka. Dwadzieścia jeden miesięcy później Terri urodziła chłopca o czerwonych włosach, który był taki sam jak jego starsza siostra."

Jak podaje prebirth.com takie komunikacje przyjmują różne formy. Osoby widzą żeńską lub męską postać, czasem taka postać ma ubrania z innej epoki, czasem towarzyszy jej blask. Potrafi pojawić się i nagle zniknąć.

Takim przykładem może być też opowieść aktora Richarda Dreyfussa w programie Barbary Walters 20/20:

Aktor odpowiadał na pytania Barbary, o swoim nieudanym małżeństwie, o uzależnieniu i swojej hospitalizacji. Dreyfuss poddał się hospitalizacji w celu wyjścia z nałogów - narkotyków i alkoholu. Kiedy sypiał samotnie w szpitalnym pokoju, weszła do niego trzyletnia dziewczynka w różowej sukience i czarnych błyszczących butach. Odezwała się do niego "Tato, nie mogę przyjść do ciebie, dopóki nie przyjdziesz do mnie. Proszę wyprostuj swoje życie bym mogła przyjść" I ona odeszła. Ale błagająca wiadomość zapadła w pamięć aktorowi. Była inspiracją do jego dalszego życia. Wyciągnął się z nałogów, ożenił się i modlił. W ciągu trzech lat na świat przyszła córka. Według aktora wyglądała tak samo jak ta dziewczynka ze szpitala.

W niektórych przypadkach nie narodzeni nie pokazują się ale dają znaki dźwiękowe. Opowieść kobiety o imieniu Shawna:

"Mój mąż i ja zawsze chcieliśmy mieć piątkę dzieci. Po osiągnięciu tej liczby, zaczęliśmy się zabezpieczać. Pewnej nocy, po igraszkach leżałam w łóżku i miałam cudowne doświadczenie. Usłyszałam głos małego chłopca, pytającego mnie, czy będę jego mamą. Czułam, że to dusza sięga do mnie. Powiedziałam cicho: Chciałabym i się stało. Był błogosławieństwem dla całej naszej rodziny, łagodny i kochający."

Jeszcze inni doświadczają czegoś w rodzaju telepatii. Opowieść Joy w Light Hearts:

"Jestem położną. Od około dziesięciu lat sporadycznie nienarodzone dziecko moich pacjentek przemawia do mnie telepatycznie. Najczęściej dzieje się to podczas porodu, sugeruje mi pewną zmianę położenia, aby ułatwić mu wyjście na świat. Opowiadają o zmianie ciśnienia, gorączce itp. Informacje te zawsze się sprawdzają i często ułatwiają nam pracę. Czasami taka rozmowa odbywa się podczas wizyt w biurze. Wtedy takie dziecko potrafi opowiedzieć mi o swojej matce w domu. Często są to informacje o których nie dowiem się od rodziców np. o narkomanii, przemocy domowej lub ekstremalnych stresów. Używam tych informacji, gdy poruszam temat o trosce matki o swoje dziecko. Taka komunikacja nie zdarza się z każdym dzieckiem..."

 • Lip 18th 2018
  0
  Cloirvoyance, słowo wywodzące się z języka francuskiego oznacza jasne widzenie, a w kontekście zjawisk paranormalnych odnosi sie do nadprzyrodzonej zdolności parapsychicznej od postrzegania rzeczy, ludzi, miejsc lub zdarzeń, które wykraczają poza naturalny zasięg naszych zmysłów.Czy my możemy sprawdzić czy posiadamy taką moc? Oczywiście oto prosty sposób na przetestowanie swoich mocy jasnowidzenia z kilkoma przyjaciółmi. Co będziemy potrzebować? Pióro ołówek, 5-10 kartek papieru i minimum dwóch przyjaciół. Jak sprawdzamy swoje umiejętności jasno widzenia?Jedna osoba będzie nadawcą, jedna będzie odbiorcą (osoba, której umiejętności będziemy testować), trzecia osoba będzie moderatorem. Nadawca powinien na kartce napisać nazwy znanych miast, jedno na kartkę papieru. Można to zrobić na 5-10 kartkach. Nadawca trzyma nazwy tych miast w tajemnicy. Tylko on może wiedzieć co napisał. Teraz patrząc na kartki, jedną po drugiej, nadawca koncentruje się na mieście, którego napis jest na kartce. Wyobraża, przypomina sobie różne ważne, znane cechy danego miasta. Na przykład jeśli miasto to Nowy
 • Lip 15th 2018
  0
  Brytyjski aktor, który zagrał w dramacie Szekspira przyznał się do swoich doznań z momentu, gdy jego serce zatrzymało się na 7 minut. Shiv Grewal z Peckham w Londynie doznał poważnego zatrzymania akcji serca, podczas obiadu, który jadł z żoną. Wydarzenie miało miejsce 5 lat temu. Aktor był martwy przez co najmniej siedem minut. Teraz 60 latek wypowiada się na temat tego, co według niego widział, gdy był martwy. Pan Grewal powiedział "W jakiś sposób widziałem, że nie żyję. Byłem świadomy, że mój mózg umierał i wołał o pomoc. Jednocześnie czułem rzeczy całkowicie oddzielone od mojego ciała. Tak jakbym był w pustce, ale czułem emocje i uczucia. Pomimo świadomości, że nie żyję wiedziałem również, że istnieje szansa, że wrócę. Rozumiałem również, że zostanę wcielony ale nie tego nie chciałem. Chciałem wrócić do życia, do materialnego świata i do mojej żony".W ciągu tych siedmiu minut Grewal miał rozpocząć "kosmiczną podróż" w której
 • Cze 18th 2018
  0
  Telepatia ze zwierzętami? Część osób uważa, że jest ona możliwa, szczególnie z własnym zwierzakiem. Niektórzy z nich posuwają się jeszcze dalej i twierdzą, że każdy może nawiązać taką nić."Miałem pękniętą kostkę u nogi w pięciu miejscach" pisze anonimowy autor w Interspecies Telepathic Communication "Leżałem w łóżku z ogromnym bólem, kiedy usłyszałem: Wiem, że pochodzimy z różnych kultur, a może myślisz, że nie mogę ci pomóc? Jeśli zechcesz, po prostu odejmę Twój ból. Słyszałem te słowa w swojej głowie tak wyraźnie, jakby ktoś stał obok mnie i mówił do mnie. Otworzyłem oczy, aby znaleźć tego swojego anioła. Obok mnie leżała i patrzyła się na mnie moja kotka Kisa. Zrozumiałem, że to ona. Zacząłem ją głaskać i mój ból zniknął. Po raz pierwszy udało mi się usnąć bez bólu od czasu wypadku".Autor nazywa się samozwańczym medium zwierzęcym, jednym z coraz większej liczby ludzi, którzy twierdzą, że mają zdolności telepatycznego komunikowania się z
 • Maj 28th 2018
  0
  Czy kiedykolwiek słyszeliście o tzw. ludziach cienia (Shadow People)?Ich obecność została potwierdzona przez tych, którzy ich widzieli. Mają to być istoty między wymiarowe, duchy, podróżnicy w czasie lub nawet kosmici. Ludzie, którzy twierdzą, że ich widzieli nie są do końca pewni co tak naprawdę widzieli. W rzeczywistości liczne opisy ludzi cienia sugerują, że pojawiają się nagle. Gdy sobie siedzisz oglądając telewizję, kątem oka wychwycisz ruch w pokoju. Coś się poruszyło, czy może ci się zdawało? Było ciemne i mroczne, ale gdy zaczniesz się rozglądać nic nie ma, siedzisz samotnie w pokoju. Zaczynasz się zastanawiać, czy to twój umysł płata ci figle? Może to tylko szaleje twoja wyobraźnia ponieważ oglądasz dziwny film. Zaczynasz wątpić w siebie dopóki to się nie powtórzy. Dostajesz gęsiej skórki. Zimny pot pojawia sie na twoim karku. Nie masz pewności co do tego, czego jesteś świadkiem i zaczynasz zadawać sobie pytanie, czy duchy istnieją?Te istoty posiadają ciała
 • Maj 12th 2018
  0
  Kobieta, która w swojej młodości doświadczyła śmierci klinicznej twierdzi, że spotkała anioła, który powiedział jej, że ma niedokończone sprawy na Ziemi.W 1958 roku, kobieta o imieniu Evelyn miała 6 lat. I to wtedy miała zapaść. Jakieś 60 lat później Evelyn opowiedziała o swoich doświadczeniach, w których przytacza swoje doświadczenia pozagrobowe. Po ciężkiej chorobie na grypę, stan zdrowia Evelyn gwałtownie się pogarszał i zaczęła mieć napady padaczkowe. I podczas jednego z takich napadów Evelyn przeżyła śmierć, dzięki której mogła porozmawiać z aniołem.Evelyn wyjaśniła dla NDERF swoje osobiste relacje z doświadczeń bliskiej śmierci. "Bezpośrednio nie pamiętam co się stało, ale ostatecznie zostałam przeniesiona do mojego łóżka. Moje ciało leżało bezwładnie. Mój duch uniósł się z mojego ciała. Zaczęłam wznosić się ponad sufit, a następnie przeszłam do innego królestwa. Było tam dużo światła. Młoda kobieta o długich włosach, pięknie ubrana w białą suknię podeszła do mnie. Ona emanowała dobrocią i myślałam, że musi
 • Lut 24th 2018
  0
  Według Marian Green, czarownicy, każdy może doświadczyć magii i jest to tak łatwe, jak wejście do lasu. Marian Green jest tzw. białą czarownicą praktykującą od wielu lat. Podczas wykładu na corocznej konferencji okultystycznej w Glastonbury w Somerset powiedziała "Jeżeli potrzebujesz uczucia doznania magii znajdziesz je, jeśli pójdziesz i przytulisz drzewo. Idź i stań przy wielkim drzewie i oprzyj się na nim - poczujesz dwie rzeczy. Pierwszą z nich jest energia ziemi, która pojawia się w drzewie. To takie uczucie jakby przepływała przez ciebie melasa lub miód".Według Marian ta energia przepływa przez korzenie, przynosząc odżywcze składniki do drzewa. Opowiadała też, że dopiero teraz nauka odkrywa, to co ona i inne "mądre" kobiety wiedzą od dawien dawna - mianowicie drzewa potrafią rozmawiać ze sobą. W 2014 roku okazało się, że drzewa są w jakiś sposób ze sobą połączone dzięki grzybom. Pozwala to im komunikować się ze sobą i wymieniać składniki odżywcze. Druga
 • Paź 8th 2017
  0
  Ostatnio zainteresował mnie temat dusz zagubionych, zabłąkanych z angielskiego discarnate soul. Postanowiłem w bardzo dużym skrócie przedstawić ten temat na tej stronie. Czym więc są te byty. Są to dusze, które były kiedyś ludźmi i niezależnie od powodu postanowiły nie przechodzić po śmierci na tzw. drugą stronę. To one stają się znanymi nam duchami. Niektóre są całkowicie nieszkodliwe, a inne powodują problemy - nawiedzają miejsca czy przywiązują się do ludzi. Takie przywiązanie do człowieka powoduje u niego różne dolegliwości, wysysanie energii, manipulacja myślami itd.. Są one łatwiejsze do usunięcia od innych bytów, które wchodzą w nasze ciała. Oto kilka powodów dla których dusze postanawiają pozostać na tym świecie:- Przywiązanie do domu lub majątku. Mieszka tam ich ukochana osoba. Czują, że muszą kogoś chronić lub strzec czegoś w danym miejscu. Po prostu spędziły tam dużo czasu i nie chcą opuszczać tego miejsca.- Nie wiedzą, że nie żyją. Taka osoba mogła zginąć
 • Sie 21st 2017
  0
  Dlaczego introwertycy mają mniejsze problemy z duchowością? Społeczeństwo narzuca, śledzenie konkretnych przekazów dostarczanych przez media strumieniowe. Natomiast introwertycy mają tendencję do odrzucania tych stereotypów.Introwertycy zwykle szukają odpowiedzi, aby porównać je z tym co fascynuje społeczność. Często ekstrawertycy uważają, że introwertyk jest antyspołeczny, samotny lub dziwny. Introwertyków to nie interesuje jak go ludzie postrzegają oni mają swój świat. Jeśli jesteś introwertykiem, znajdujesz całkowity komfort w samotności. Często znajdujesz się zanurzony w rozmyślaniu lub kontemplacji. Twoje potrzeby uznania przez innych są znacznie mniejsze niż ekstrawertyków. Na poziomie metafizycznym introwertyk zdaje sobie sprawę z tego, jak wszyscy jesteśmy połączeni i nie potrzebuje zewnętrznej aprobaty i uwagi. Około 75% ludzi na świecie to ekstrawertycy, co czyni introwertyków mniejszością. Chociaż niektórzy introwertycy mogą być nieśmiali, istnieje duża różnica między nieśmiałością, a introwertyzmem. Nieśmiałość jest aspektem społecznego lęku, a obawa przed odrzuceniem będąc introwertykiem, jest zdolnością do pełnienia funkcji społecznej bez potrzeby pełnej interakcji społecznej. Na
 • Sie 20th 2017
  0
  W 1976 roku w Loch Ness w Szkocji znaleziono zatopione szczątki samolotu z okresu II Wojny Światowej. Był to bombowiec Vickers Wellington. Samolot był pomysłem Barnesa Wallisa, człowieka, który podczas wojny z nazistami stworzył rewolucyjną bombę. Miała ona umożliwiać niszczenie niemieckich zapór. W badaniach wraku brała udział Jednostka Technologii Podwodnej Uniwersytetu Heriot-Watt. W 1979 roku udało im się zidentyfikować numery seryjne: N2980. Jak się okazało samolot brał udział w 14 misjach bombowych nad Niemcami i później został przeniesiony do Lossiemouth.Dane wojskowe wykazały, że statek powietrzny wylądował w Loch Ness w dniu 31 grudnia 1940 roku. W samolocie przestał działać jeden z silników. Problemy zaczęły się, gdy załoga znajdowała się nad górami Monadhliath. Problem był na tyle poważny, że załoga Nigela Marwooda-Eltona musiała opuścić statek w pośpiechu. Czterech z nich dotarło bezpiecznie na ziemię. Niestety 20 letni  sierżant John Stanley Fensom nie miał tyle szczęścia. Jego spadochron zahaczył o skrzydło. Kapitan
 • Maj 22nd 2017
  0
  Wiek wodnika, przebudzenie, powrót "Niebiańskiej Kobiety", apokalipsy przez wiele lat były przewidywane na naszej planecie. Obecnie w 2017 roku nasza planeta się zmienia. Przez wieki byliśmy przygotowywani na ewolucję duchową. Niestety wyzwolenie, przebudzenie jest tłumione przez elity. Jako globalna populacja w większości jesteśmy ignorantami nie dostrzegamy procesów przebudzenia. Starożytne kultury takie jak Majowie łączą naszą przeszłość z naszą przyszłością. Chociaż 12.21.12 to była data którą próbowano nas zastraszyć, to sama data w kalendarzu majów jest w znacznej mierze bez znaczenia. Majowie wierzyli, że przełom 2011 i 2012 był początkiem globalnego przebudzenia, aktywowanego przez kosmiczne fale o wyższych częstotliwościach. Maj 2017 roku, odgrywa ważną rolę w przewidywaniach Majów dotyczących dziewiątej fali. Nowy dzień zaczyna się podczas dziewiątej fali, która wyzwala oświecenie jedności. Wszyscy czujemy gęstość otaczającej nas energii. Konflikty, chaos a nawet nienawiść tego wszystkiego możemy doznać tu w Polsce. Wystarczy poczytać jakiekolwiek komentarze pod artykułami, gdzie język jad sączy się