Print this page
piątek, 29 kwiecień 2016 00:00

Powróciła do zdrowia dzięki NDE.

W dniu 2 lutego 2006 roku, Anita Moorjani leżała na oddziale intensywnej terapii w szpitalu w swoim rodzinnym mieście Hong Kongu. Była w śpiączce. Jej oczy były spuchnięte, oddychała z trudem, jej węzły chłonne były znacznie powiększone, otwarte rany przecinały jej skórę. Jej kruche ciało zostało zniszczone przez chłoniaka Hodgkina.

26 marca 2006 roku tańczyła i piła szampana na weselu, a w lipcu 2006 roku badania nic nie wykazały. Kobieta opisuje swój szybki powrót do zdrowia i odzyskanie głębokiej zmiany w umyśle i sercu. Opisuje swoje przeżycia podczas śpiączki, opowiada jak się czuła gdy opuściła swoje ciało.

W swojej książce "Dying to Be Me" oraz na stronie internetowej Fundacji Badan NDE opowiadała o tym jak słyszała rozmowę między mężem i lekarzem. Wydarzenie to miało miejsce gdy unosiła sie nad swoim ciałem. Czuła się wolna od cierpienia ciała i była w innym wymiarze, była pochłonięte uczuciem miłości. Uświadomiła sobie, że zobaczy różnicę nie w kilka miesięcy lub tygodni ale dni.

W pewnym momencie dostała wybór by wrócić do życia lub umrzeć. "Zdałam sobie sprawę, że gdybym wybrała życie, moje ciało wyleczy się bardzo szybko." opisywała. W istocie obudziła się ze śpiączki. Zdała sobie sprawę, że strach spowodował jej raka i że miłość może go wyleczyć. "Ludzie znający metody leczenia chorób pozbywają się tylko choroby ze swojego ciała, ale nie ze swojej energii, więc choroby nawracają. Zdałam sobie sprawę, że aby wrócić należy naprawić swoją energię."

Peter Ko profesor na Uniwersytecie kalifornijskim słyszał o odzyskanym zdrowiu Moorjani i postanowił zbadać sprawę. Za jej zgodą zyskał dostęp do jej dokumentacji medycznej. Jego podsumowanie tego co znalazł w tych danych jest udostępnione na stronie pani Moorjani.

Peter stwierdził "Odzyskanie przez nią zdrowia jest z pewnością niezwykłe. Na podstawie własnego doświadczenia i wielu opinii kolegów, nie jesteme w stanie przypisać jej odzyskania zdrowia dzięki chemioterapii."

Jeffrey Long onkolog praktykujący w Houma, Luizjana bada NDE. Na jego stronie NDERF Moorjani udostępniła publicznie swoje doświadczenia. Jego reakcja na jej opowieści pojawiła się na stronie "Jako lekarz, który leczy raka, jest zafascynowany zdumiewającym odzyskaniem przez Anitę zdrowia, po tym jak blisko znalazła się śmierci. Literatura NDE zawiera inne niezwykłe opowieści, a nawet takie które są medycznie niewytłumaczalnie na temat uzdrowienia dzięki NDE. Mam nadzieję, że pani Anita i jej doświadczenia zachęcą naukowców do dalszych badań nad tym fascynującym aspektem."

Pani Moorjani próbowała alternatywnych metod leczenia i chemioterapii tylko w krytycznym momencie w lutym 2006 roku. Doktor który ją leczył, powiedział dla South China Morning Post "choroba Hodgkina jest zupełnie uleczalna. To może być odpowiedzią na chemioterapię... Czy duchowe doświadczenie pomogło tej kobiecie, nie jestem w stanie tego potwierdzić... To był niezwykły powrót do zdrowia. Ale czuję, że to dzięki chemioterapii, zdecydowanie. "

Chemioterapia czy jednak silna wola i nasz umysł wyleczył tą kobietę? Naukowcy nie są w stanie odpowiedź na to pytanie. Chemioterapia dobrze działa na chorobę Hodgkina jednak efekt jaki wystąpił u tej kobiety zaskoczył wszystkich i nie był dotąd spotykany.

źródło: http://www.theepochtimes.com