czwartek, 21 lipiec 2016 00:00

Kontrakty duszy

Dobrze jest wiedzieć jakiego rodzaju nasza dusza ma umowę z innymi duszami np. między naszym partnerem/partnerką, matką, ojcem, bratem, siostrą czy najlepszym przyjacielem/przyjaciółką. Kontrakty między duszami to wspaniałe połączenia między ludźmi. Pomagają we wzrastaniu, transformacji i bezwarunkowej miłości. Znając kontrakt duszy możesz budować bardziej udany związek bądź przyjaźń.

Wszystko było by piękne, ale zawsze jest druga strona medalu i takie kontrakty mogą być również bolesne. Czasem w życiu jest tak, że spotkamy tą jedyną osobę, staniemy przed wspaniałym wyzwaniem czy mamy możliwość dostania nowej lepszej pracy. Niestety coś idzie nie tak i pozostaje nam rozczarowanie czasem ból. Tak za takimi przypadkami może być zawarty kontrakt naszej duszy.

Dziś przedstawię Wam 5 "bolesnych" kontraktów dusz, od których powinniśmy się uwolnić:

1. Kontrakt Męczeństwa.

Czy łatwiej jest Ci powiedzieć tak niż nie? Prawdopodobnie odkładasz na bok własne problemy i pragnienia na dalszy plan by pomóc innym. Robisz to nawet, gdy jest to dla ciebie bardzo niewygodne. W pewnym momencie Twoja dusza czuje się zmęczona, wyczerpana tym, że jesteś dobrym człowiekiem i poświęcasz własne potrzeby, aby uszczęśliwiać innych. Zaczynasz czuć się sfrustrowany i niedoceniany przez innych. Krótko mówiąc wykorzystywany przez innych.

To właśnie nasza dusza daje nam znać i to jest jakby ostrzeżenie. Jeśli zerwiemy to porozumienie, pozwoli nam to na podejmowanie lepszych decyzji. Zaczniesz dbać o siebie ale jeżeli będzie potrzeba zadbasz też o innych. Zerwanie tego kontraktu choć jest bardzo ciężkie i niekiedy wymaga pomocy innych pozwoli Ci prowadzić bardziej zrównoważone życie.

2. Kontrakt lojalności.

Takie osoby zawsze stoją po stronie kochanka, małżonka, rodziców czy nawet szefa. Dla nich nie ma znaczenia jak ich te osoby traktują one czują, że nie mają innego wyboru, że to jest właściwe co robią, że tak powinny. Umowa tych dusz tworzy scenariusze, gdzie kroczymy przy swoich bliskich, chcemy coś zmienić lub próbujemy zostawić pewne relacje jednak nie możemy ponieważ nie potrafimy ich zostawić.

Gdy zerwiemy umowę, będziemy mieli pewność, że wprowadzimy pewne ulepszenia w swoim związku, relacjach nawet jeśli było to trudne przez wiele lata. Może to dotyczyć pozostawienie swojego partnera/partnerki czy zwolnienie się z pracy. Wpływ jaki mieli na Ciebie ci ludzie będzie coraz mniej odczuwalny...

3. Umowa samotności.

Jeśli jesteś kimś kto szuka swojej bratniej duszy przez całe swoje życie i nie może jej znaleźć. Twoje związki jeden po drugim po prostu nie wychodzą. Próbowałeś wszystkiego od randek na oślep do randek online i wszystko stoi na przeszkodzie by znaleźć miłość. To umowa Twojej duszy która jest jedną z najtrudniejszych do zerwania.

Nawet jeśli czasami czujesz, że w końcu spotkałeś tą jedną jedyną osobę, to nie opuszcza Cię uczucie samotności. Musisz próbować to ta osoba może pomóc zerwać Twojej duszy umowę. Musisz poczuć wsparcie tej osoby, a na pewno w pewnym momencie poczujesz miłość na którą zasługujesz.

4. Lęk.

Jesteś kimś kto zawsze czuje lęk, obawę lub nerwowość? Martwisz się o różne rzeczy które nawet Cię nie dotyczą. To Twoja dusza dotrzymuje swojej umowy. Gdy uda Ci się zwolnić ten kontrakt, poczujesz się bardziej pewny siebie. Będzie Ci łatwiej nawiązać kontakt z innymi. Przestaniesz zawracać sobie głowę problemami które Cię bezpośrednio nie dotyczą.

5. Umowa paranoi.

Jeżeli zawsze się boisz, jesteś introwertykiem, złamanie jakiejkolwiek zasady to przekroczenie rubikonu te cechy wskazują na umowę która ma chronić Ciebie. Niestety jest to nadmiar ochrony, który przeradza się w paranoję. Kiedy w końcu zerwiesz tą umowę wszytko zacznie się dla Ciebie otwierać. Zaczniesz podążać własną ścieżką bez strachu.

Na pewno powiecie wszystko ok, ale jak rozwiązać taki kontrakt. I tu zaczynają się schody, gdyby było to takie łatwe to na świecie nie było by tyle problemów. Po pierwsze trzeba sobie zdać sprawę, że nie można po prostu od tak złamać żadnej umowy naszej duszy, to nie działa w ten sposób. Najpierw trzeba zrozumie w jaki sposób ta umowa nam służy, a w jaki utrudnia życie. Trzeba zrozumieć problem, zanim będziemy mogli go złamać.

Następnym krokiem będzie zrozumienie w jaki sposób ta umowa daje nam o sobie znać. Trzeba mieć świadomość tego, co naprawdę się dzieje. Nie należy się spieszyć tylko powoli badać. Gdy już uświadomimy sobie nasz problem, za każdym razem gdy dojdzie do jakiegoś zdarzenia powinniśmy zauważyć małą przerwę zanim damy odpowiedź. Nawet jeśli ona będzie taka jak zawsze ta przerwa pokazuje nam dobry kierunek.

Jeżeli wyczujesz tą lukę w umowie to zdasz sobie sprawę jaki ona ma wpływ na Twoje życie. W tym momencie nie ma dobrych czy złych wyborów. Wchodzimy w proces który pozwoli zdać sobie sprawę naszej duszy, a także nas samych z postępowania w naszym życiu. Umożliwi to podjęcia działań w celu zwolnienia złej umowy.

Czy jest to łatwy proces. Na pewno nie. W wielu przypadkach może być potrzebna pomoc innej osoby, tylko czy jesteśmy w stanie jej zaufać? Pamiętajcie, warto pracować nad sobą by stawać się lepszym i poznawać własne wnętrze.

źródło: http://www.the-open-mind.com


 • Paź 8th 2017
  0
  Ostatnio zainteresował mnie temat dusz zagubionych, zabłąkanych z angielskiego discarnate soul. Postanowiłem w bardzo dużym skrócie przedstawić ten temat na tej stronie. Czym więc są te byty. Są to dusze, które były kiedyś ludźmi i niezależnie od powodu postanowiły nie przechodzić po śmierci na tzw. drugą stronę. To one stają się znanymi nam duchami. Niektóre są całkowicie nieszkodliwe, a inne powodują problemy - nawiedzają miejsca czy przywiązują się do ludzi. Takie przywiązanie do człowieka powoduje u niego różne dolegliwości, wysysanie energii, manipulacja myślami itd.. Są one łatwiejsze do usunięcia od innych bytów, które wchodzą w nasze ciała. Oto kilka powodów dla których dusze postanawiają pozostać na tym świecie:- Przywiązanie do domu lub majątku. Mieszka tam ich ukochana osoba. Czują, że muszą kogoś chronić lub strzec czegoś w danym miejscu. Po prostu spędziły tam dużo czasu i nie chcą opuszczać tego miejsca.- Nie wiedzą, że nie żyją. Taka osoba mogła zginąć
 • Sie 21st 2017
  0
  Dlaczego introwertycy mają mniejsze problemy z duchowością? Społeczeństwo narzuca, śledzenie konkretnych przekazów dostarczanych przez media strumieniowe. Natomiast introwertycy mają tendencję do odrzucania tych stereotypów.Introwertycy zwykle szukają odpowiedzi, aby porównać je z tym co fascynuje społeczność. Często ekstrawertycy uważają, że introwertyk jest antyspołeczny, samotny lub dziwny. Introwertyków to nie interesuje jak go ludzie postrzegają oni mają swój świat. Jeśli jesteś introwertykiem, znajdujesz całkowity komfort w samotności. Często znajdujesz się zanurzony w rozmyślaniu lub kontemplacji. Twoje potrzeby uznania przez innych są znacznie mniejsze niż ekstrawertyków. Na poziomie metafizycznym introwertyk zdaje sobie sprawę z tego, jak wszyscy jesteśmy połączeni i nie potrzebuje zewnętrznej aprobaty i uwagi. Około 75% ludzi na świecie to ekstrawertycy, co czyni introwertyków mniejszością. Chociaż niektórzy introwertycy mogą być nieśmiali, istnieje duża różnica między nieśmiałością, a introwertyzmem. Nieśmiałość jest aspektem społecznego lęku, a obawa przed odrzuceniem będąc introwertykiem, jest zdolnością do pełnienia funkcji społecznej bez potrzeby pełnej interakcji społecznej. Na
 • Sie 20th 2017
  0
  W 1976 roku w Loch Ness w Szkocji znaleziono zatopione szczątki samolotu z okresu II Wojny Światowej. Był to bombowiec Vickers Wellington. Samolot był pomysłem Barnesa Wallisa, człowieka, który podczas wojny z nazistami stworzył rewolucyjną bombę. Miała ona umożliwiać niszczenie niemieckich zapór. W badaniach wraku brała udział Jednostka Technologii Podwodnej Uniwersytetu Heriot-Watt. W 1979 roku udało im się zidentyfikować numery seryjne: N2980. Jak się okazało samolot brał udział w 14 misjach bombowych nad Niemcami i później został przeniesiony do Lossiemouth.Dane wojskowe wykazały, że statek powietrzny wylądował w Loch Ness w dniu 31 grudnia 1940 roku. W samolocie przestał działać jeden z silników. Problemy zaczęły się, gdy załoga znajdowała się nad górami Monadhliath. Problem był na tyle poważny, że załoga Nigela Marwooda-Eltona musiała opuścić statek w pośpiechu. Czterech z nich dotarło bezpiecznie na ziemię. Niestety 20 letni  sierżant John Stanley Fensom nie miał tyle szczęścia. Jego spadochron zahaczył o skrzydło. Kapitan
 • Maj 22nd 2017
  0
  Wiek wodnika, przebudzenie, powrót "Niebiańskiej Kobiety", apokalipsy przez wiele lat były przewidywane na naszej planecie. Obecnie w 2017 roku nasza planeta się zmienia. Przez wieki byliśmy przygotowywani na ewolucję duchową. Niestety wyzwolenie, przebudzenie jest tłumione przez elity. Jako globalna populacja w większości jesteśmy ignorantami nie dostrzegamy procesów przebudzenia. Starożytne kultury takie jak Majowie łączą naszą przeszłość z naszą przyszłością. Chociaż 12.21.12 to była data którą próbowano nas zastraszyć, to sama data w kalendarzu majów jest w znacznej mierze bez znaczenia. Majowie wierzyli, że przełom 2011 i 2012 był początkiem globalnego przebudzenia, aktywowanego przez kosmiczne fale o wyższych częstotliwościach. Maj 2017 roku, odgrywa ważną rolę w przewidywaniach Majów dotyczących dziewiątej fali. Nowy dzień zaczyna się podczas dziewiątej fali, która wyzwala oświecenie jedności. Wszyscy czujemy gęstość otaczającej nas energii. Konflikty, chaos a nawet nienawiść tego wszystkiego możemy doznać tu w Polsce. Wystarczy poczytać jakiekolwiek komentarze pod artykułami, gdzie język jad sączy się
 • Maj 19th 2017
  0
  Siedmioletnia Aasher Liles, Houston w Teksasie, nazywana przez rodziców extra A (co ma odzwierciedlać jej dodatkowy chromosom) robiła zdjęcia używając telefonu swojej matki Kerri. Kiedy pani Kerri przeglądała zdjęcia, jedno z nich bardzo ją zaciekawiło. Jak to zwykle teraz bywa postanowiła się podzielić swym spostrzeżeniem na portalu społecznościowym "Wczoraj lecieliśmy do Houston z Waszyngtonu, a moja 7-letnia córeczka, która od niedawna ma obsesję na punkcie robienia zdjęć, zrobiła zdjęcie czegoś ciekawego. Podczas usuwania zrobionych przez nią zdjęć zobaczyłam coś ciekawego. Zdjęcie zrobione przez okno samolotu. "Dla czasopisma chron.com kobieta dodała "Wiem od dawna, że AAsher ma szósty zmysł w przypadku potrzeb innych osób. Wydaje mi się, że zwraca na obcych w potrzebie. Daje nam znać, kiedy zobaczy coś czego my nie widzimy, wskazuje to i macha rękoma jak skrzydłami. Więc podejrzewaliśmy, że widzi anioły, które ją otaczają. Uważam, że udało jej się uchwycić przez okno anioła, jej opiekuna."  
 • Kwi 17th 2017
  0
  Gdzie byliśmy zanim się urodziliśmy? Gdzie była nasza dusza skoro jest nieśmiertelna?O doświadczeniach bliskich śmierci (NDE) napisano bardzo dużo. Ludzie, którzy zostali uznani za zmarłych, a następnie w różny sposób wrócili do życia, czasami donoszą o doświadczeniu przebywania na innej płaszczyźnie, często spotykają tam zmarłych krewnych i istoty światłości. Rzadsze, ale nie mniej intrygujące są opowieści ludzi, którzy pamiętają swoje istnienie tuż przed swoim urodzeniem. Wspomnienia te najczęściej dotyczą przeszłości, poprzednich żyć, czasem mowa o setkach, a czasem o tysiącach lat w przeszłości. Te doświadczenia wydają się być zapamiętywane w tej samej lub podobnej płaszczyźnie co NDE. Ci, którzy twierdzą, że mieli to niesamowite doświadczenie przypominają, że są w świecie duchowym, są świadomi życia na Ziemi, a czasami wybierają następne życie lub komunikują się z przyszłymi rodzicami. Royal Child podaje, że ich badania wykazują, że istnieje ciągłość jaźni, że przechodzimy przez trzy etapy - życie przed życiem, życiem ziemskim i
 • Lip 21st 2016
  0
  Dobrze jest wiedzieć jakiego rodzaju nasza dusza ma umowę z innymi duszami np. między naszym partnerem/partnerką, matką, ojcem, bratem, siostrą czy najlepszym przyjacielem/przyjaciółką. Kontrakty między duszami to wspaniałe połączenia między ludźmi. Pomagają we wzrastaniu, transformacji i bezwarunkowej miłości. Znając kontrakt duszy możesz budować bardziej udany związek bądź przyjaźń. Wszystko było by piękne, ale zawsze jest druga strona medalu i takie kontrakty mogą być również bolesne. Czasem w życiu jest tak, że spotkamy tą jedyną osobę, staniemy przed wspaniałym wyzwaniem czy mamy możliwość dostania nowej lepszej pracy. Niestety coś idzie nie tak i pozostaje nam rozczarowanie czasem ból. Tak za takimi przypadkami może być zawarty kontrakt naszej duszy. Dziś przedstawię Wam 5 "bolesnych" kontraktów dusz, od których powinniśmy się uwolnić:1. Kontrakt Męczeństwa.Czy łatwiej jest Ci powiedzieć tak niż nie? Prawdopodobnie odkładasz na bok własne problemy i pragnienia na dalszy plan by pomóc innym. Robisz to nawet, gdy jest to dla ciebie
 • Kwi 29th 2016
  0
  W dniu 2 lutego 2006 roku, Anita Moorjani leżała na oddziale intensywnej terapii w szpitalu w swoim rodzinnym mieście Hong Kongu. Była w śpiączce. Jej oczy były spuchnięte, oddychała z trudem, jej węzły chłonne były znacznie powiększone, otwarte rany przecinały jej skórę. Jej kruche ciało zostało zniszczone przez chłoniaka Hodgkina. 26 marca 2006 roku tańczyła i piła szampana na weselu, a w lipcu 2006 roku badania nic nie wykazały. Kobieta opisuje swój szybki powrót do zdrowia i odzyskanie głębokiej zmiany w umyśle i sercu. Opisuje swoje przeżycia podczas śpiączki, opowiada jak się czuła gdy opuściła swoje ciało. W swojej książce "Dying to Be Me" oraz na stronie internetowej Fundacji Badan NDE opowiadała o tym jak słyszała rozmowę między mężem i lekarzem. Wydarzenie to miało miejsce gdy unosiła sie nad swoim ciałem. Czuła się wolna od cierpienia ciała i była w innym wymiarze, była pochłonięte uczuciem miłości. Uświadomiła sobie, że zobaczy
 • Kwi 28th 2016
  0
  Podobnie jak rzeka, informacja duchowa również nieustannie płynie. Czasami wrażliwi ludzie w naturalny sposób wyciągają ręce i dotykają tych informacyjnych rzek. Czasami te umiejętności są związane z falami radiowymi, do których należy się dostroić by odbierać od nich wiadomości. Te informacje są możliwe do odebrania przez nasze zmysły. Zazwyczaj człowiek ma jeden lub dwa dominujące z pośród pozostałych. Niektórzy ludzie w naturalny sposób dopasowują się swoimi zmysłami. U większości wymaga to jednak czasu i praktyki, ale można nauczyć się tego kontrolować i staje się to swojego rodzaju zabawą. Mamy pięć podstawowych zmysłów: wzrok, słuch, smak, węch i dotyk. Mamy również tzw. zmysły psychiczne połączone z naszymi pięcioma podstawowymi zmysłami. Dodać tez należy tzw. szósty zmysł, zwany poczuciem intuicji. Oto te zmysły:1. Jasnowidzenie.Jest to umiejętność, która jest znana jako możliwość używania trzeciego oka, aby zobaczyć poza nasze normalne postrzeganie. Medytując ludzie potrafią zobaczyć inne miejsca, inne czasy, a na pewnym stopniu
 • Kwi 24th 2016
  0
  Budząc się co noc o tej samej porze bez budzika może być znakiem, aby temu się bliżej przyjrzeć. Dlaczego? Ponieważ jesteśmy ludźmi przez których przepływa energia, a której możemy być nieświadomi. Tradycyjna medycyna chińska wprowadza termin meridianów energetycznych. Te punkty energetyczne są ważne dla praktyki akupunktury i akupresury. Te punkty są również połączone do naszego systemu "zegarowego", co również wykorzystywano w medycynie. Oto kilka przykładów:Problemy z zasypianiem pomiędzy 21:00, a 23:00.Ten przedział czasu jest naturalną porą do zasypiania. Jeżeli mamy trudności z zaśnięciem w tym czasie to jest to oznaka nadmiernego stresu i zbyt dużych zmartwień danego dnia. Przed zaśnięciem powinniśmy oddać się medytacji lub relaksacyjnym ćwiczeniom które rozluźnią nasze mięśnie, a to pomoże nam usnąć. Budzimy się pomiędzy 23:00, a 01:00.Chińscy medycy ustalili, że w tym czasie uaktywnia się punkt energetyczny w pęcherzyku żółciowym. Budzenie się pomiędzy tymi godzinami jest związane z naszym emocjonalnym rozczarowaniem. Takie osoby powinny popracować