Print this page
piątek, 31 lipiec 2015 00:00

Duch w oknie

Zdjęcia wykonano pięć lat temu w mieście Wem, Shropshire. Na pierwszym planie widoczna jest grupka rozbawionych młodych ludzi wracających z meczu. Ale to nie pierwszy plan jest ważny. Za nimi w oknie można dostrzec dziwną postać. Według niektórych jest to kobieta z dzieckiem na ręku, która przygląda się rozbawionej grupie.

Zdjęcia udostępniła na Facebooku pani Natasha Oliver lat 22.

Według matki jednego z panów, mieli oni wejść na rusztowania i sprawdzić kto tam jest jednak nikogo nie zastali. Nie było tam też niczego białego. Niektórzy sugerują, że stały tam pewnie deski na podłogę. Pani Oliver uważa, że ta tajemnicza postać to widmo kobiety która kiedyś pracowała w tym budynku. Służył on jako składowisko drewna dla stoczni. Twierdzi również, że zdjęcie nie było poddawane obróbce graficznej w żadnym z programów. Ma nadzieję, że eksperci do spraw paranormalnych pomogą rozwiązać tą tajemnicę tych fotografii.

Należy zwrócić uwagę na fakt, że ta postać znajduje się na dwóch zdjęciach, zrobionych praktycznie z tego samego miejsca. Na pierwszy rzut oka biała postać jest identyczna jak na poprzednim zdjęciu, co mogło by sugerować, że tam coś po prostu stało. Jednak jak przyjrzymy się uważniej to wyraźnie widać, że głowa postaci oraz jej lewy bark jest inaczej ułożony, tak jakby odchodziła już od okna.


źródło: www.dailymail.co.uk