Print this page
wtorek, 03 październik 2017 00:00

Obcy z Argentyny

Raporty na diarioprimeralinea.com.ar oraz na profilach Facebooka ludzi z Ameryki Południowej donoszą, że wezwano policję do dziwnego zdarzenia. W okolicy Parque Mitre w Corrientes, Argentyna biwakowicze zauważyli humanoidalną istotę. Policji udało się nawet zrobić zdjęcie.

Na stronie Freaklore.com Terry Larch napisał "W Argentynie, zrobiono jedno z najbardziej ciekawych zdjęć. Fotografia jest niesamowita i może być najlepszym dowodem na to, że Obcy żyją wśród nas. Zdjęcie zrobiono 13 września 2017 roku w okolicy zwanej Parque Mitre. Początkowo grupa nastolatków zgłosiła, że zauważyła dziwnie wyglądającą istotę. Na miejsce przybyła grupa policjantów. Przeszukali okolicę, aby znaleźć zwierzę lub osobę, która kręci się w okolicy i straszy nastolatków".

W trakcie poszukiwań zobaczyli dziwną istotę, wkrótce zdali sobie sprawę, że to nie człowiek, ale zupełnie coś innego. Według doniesień stwor uciekł do rzeki Parana i tam policjanci stracili go z oczu.

Pierwsze relacje opublikowano na Facebooku argentyńskiej stacji radiowej LT7AM900 z siedzibą w Corrientes. Następnie o wydarzeniu napisała Diarioprimeralinea.com.ar "Nadal nie wiemy, czy jest to prawda czy fałsz. Co takiego zaobserwowano w środku nocy".

Sceptycy nazwali film oszustwem CGI. Dali nawet przykład, że jest to edytowana wersja obcego pokazana w filmie Signs lub hiszpańskiego horroru Ovni.