sobota, 07 październik 2017 00:00

Kolorowy obiekt przy stacji kosmicznej

Dlaczego niektórzy ludzie sądzą, że NASA próbuje ukryć obecność Obcych na Ziemi?

NASA notorycznie wyłącza transmisję na żywo, nadawaną z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS), gdy tylko pojawi się coś dziwnego w obiektywie kamery. Łowcy UFO uważają, że NASA próbuje coś ukryć. Sytuacja powtarza się notorycznie i dzieje się tak samo na kolejnym opublikowanym nagraniu.

W kontrowersyjnym filmie z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej po prawej stronie, w pewnym momencie pojawia się wielobarwny obiekt. Kilka chwili później NASA wyłącza transmisję. Ten fakt znów rozbudza dyskusję w sieci - co takiego znalazło się w obiektywie kamery, że trzeba było przerwać transmisję. Jednak nie każdy zgadza się, że to co pokazują kamery z ISS, to statek kosmiczny. Uważają oni, że to co pokazują kamery, a co jest odczytywane jako UFO tak naprawdę to kosmiczne śmieci lub sama stacja.

W lipcu 2016 roku, łowcy UFO oskarżyli agencję o specjalne wyłączanie przekazu z ISS. Zauważyli, że problemy z transmisją występują tylko wtedy, gdy coś nieoczekiwanego pojawia się w obiektywie. Doprowadziło to do powstania spisku, który sugeruje, że NASA ukrywa dowody iż obce statki kosmiczne wlatują w ziemską atmosferę.

Ale czy naprawdę NASA coś ukrywa?

Według samej agencji - nie. Nawet opublikowali oświadczenie "Na nagraniach z kamer Międzynarodowej Stacji Kosmicznej nie widać żadnych niezidentyfikowanych obiektów. Na nagraniach pojawiają się świetlne refleksy pochodzące z Ziemi, bądź z samej stacji. Często też na zdjęciach czy nagraniach pojawiają się artefakty, czyli błędy wynikające z przesyłu danych z takiej odległości".

Astronauta weteran Tom Jones również zgadza się z NASA "Astronauci nie widzieli żadnych dowodów na istnienie obcych. Raporty o niezidentyfikowanych obiektach latających na zdjęciach wykonanych na promach lub stacji kosmicznej okazały się kryształkami lodu, dryfującymi kawałkami śmieci, błyskami światła lub małymi meteorytami wchodzącymi w atmosferę. Dotychczasowe poszukiwania pozaziemskiego życia i innych cywilizacji w kosmosie nie udowodniły niczego."

Jednak wielu innych astronautów i wysoko postawionych oficerów wojskowych, a także byłych pracowników NASA mówi co innego.

"Myślę, że UFO to jakaś inna pozaziemska cywilizacja" Eugene Cernan, dowódca Apollo 17. Cytat pochodzi z artykułu jaki się ukazał w 1973 roku w Los Angeles Times.

"Uważam, że te pozaziemskie pojazdy i ich załogi odwiedzają naszą planetę i pochodzą z innych planet... Większość astronautów niechętnie dyskutuje o UFO" major Gordon Cooper astronauta, powiedział to składając zeznania pod przysięgą na forum ONZ.

To tylko kropla w morzu przykładów. Więc co Wy o tym myślicie? Komu wierzyć? NASA czy filmom, które trafiają do sieci?  

 


 

 • Paź 7th 2017
  0
  Dlaczego niektórzy ludzie sądzą, że NASA próbuje ukryć obecność Obcych na Ziemi? NASA notorycznie wyłącza transmisję na żywo, nadawaną z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS), gdy tylko pojawi się coś dziwnego w obiektywie kamery. Łowcy UFO uważają, że NASA próbuje coś ukryć. Sytuacja powtarza się notorycznie i dzieje się tak samo na kolejnym opublikowanym nagraniu. W kontrowersyjnym filmie z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej po prawej stronie, w pewnym momencie pojawia się wielobarwny obiekt. Kilka chwili później NASA wyłącza transmisję. Ten fakt znów rozbudza dyskusję w sieci - co takiego znalazło się w obiektywie kamery, że trzeba było przerwać transmisję. Jednak nie każdy zgadza się, że to co pokazują kamery z ISS, to statek kosmiczny. Uważają oni, że to co pokazują kamery, a co jest odczytywane jako UFO tak naprawdę to kosmiczne śmieci lub sama stacja. W lipcu 2016 roku, łowcy UFO oskarżyli agencję o specjalne wyłączanie przekazu z ISS. Zauważyli, że problemy
 • Paź 5th 2017
  0
  Program Gemini to drugi program kosmiczny prowadzony przez Stany Zjednoczone. Trwał w latach sześćdziesiątych XX wieku, w czasie zimnej wojny między USA, a Związkiem Radzieckim. Projekt rozpoczął się w 1965 roku, po tym, jak agencja kosmiczna w USA zakończyła pierwszy lot kosmiczny. Wykonano go w ramach projektu Merkury, który z sukcesem wysłał pierwszego amerykańskiego astronautę na orbitę. Program Gemini, w przeciwieństwie do programu Merkury i późniejszego programu Apollo nie był tak atrakcyjny i nie przyniósł tyle rozgłosu. Jednak miał on znaczny wpływ na losy programu Apollo i oczywiście samego lądowania na Księżycu. Celem programu było wydłużenie okresu pobytu astronautów w przestrzeni kosmicznej do dwóch tygodni. To było więcej niż czas wymagany dla misji Apollo. Jak to zwykle bywa, pod czas każdej misji wykonywano wiele zdjęć. Najciekawsze z nich, zrobione podczas projektu Gemini, wykonano w 1966 roku - Gemini X. Gemini X to ósmy lot wykonany w ramach całego projektu Gemini.
 • Paź 3rd 2017
  0
  Raporty na diarioprimeralinea.com.ar oraz na profilach Facebooka ludzi z Ameryki Południowej donoszą, że wezwano policję do dziwnego zdarzenia. W okolicy Parque Mitre w Corrientes, Argentyna biwakowicze zauważyli humanoidalną istotę. Policji udało się nawet zrobić zdjęcie. Na stronie Freaklore.com Terry Larch napisał "W Argentynie, zrobiono jedno z najbardziej ciekawych zdjęć. Fotografia jest niesamowita i może być najlepszym dowodem na to, że Obcy żyją wśród nas. Zdjęcie zrobiono 13 września 2017 roku w okolicy zwanej Parque Mitre. Początkowo grupa nastolatków zgłosiła, że zauważyła dziwnie wyglądającą istotę. Na miejsce przybyła grupa policjantów. Przeszukali okolicę, aby znaleźć zwierzę lub osobę, która kręci się w okolicy i straszy nastolatków".W trakcie poszukiwań zobaczyli dziwną istotę, wkrótce zdali sobie sprawę, że to nie człowiek, ale zupełnie coś innego. Według doniesień stwor uciekł do rzeki Parana i tam policjanci stracili go z oczu. Pierwsze relacje opublikowano na Facebooku argentyńskiej stacji radiowej LT7AM900 z siedzibą w Corrientes. Następnie o
 • Wrz 16th 2017
  0
  To niesamowite, a zarazem dziwaczne zdjęcie jest uznawane przez wielu za najciekawsze ujęcie UFO jakie kiedykolwiek zrobiono. Zdjęcie ujawniono opinii publicznej w magazynie Outer Limits przez badacza UFO Malcolma Robinsona. Malcolm Robinson, który bada zjawisko UFO od początku lat osiemdziesiątych XX wieku, zgadza się, że jest to niezwykła fotografia i jest najlepszym zdjęciem UFO jakie kiedykolwiek widział. Dwaj mężczyźni fotografowali rafinerię ropy naftowej w Grangemouth, w centralnej Szkocji. Było już ciemno gdy zauważyli tajemniczy obiekt. Nagle UFO skierowało się w ich kierunku. "Czerwona kula światła zaczęła lecieć w ich stronę, gdy znajdowała się na wysokości 60 - 65 metrów nad ich głowami odruchowo się schylili. Udało się zrobić jedno zdjęcie." opowiadał Robinson. Zdjęcie przesłano do Robinsona w 1991 roku.  
 • Wrz 14th 2017
  0
  Tajemnicze artefakty przedstawiające dziwne istoty z wydłużonymi głowami oraz obiekty, które przypominają statki kosmiczne odkryła grupa badaczy w jednej z meksykańskich jaskini. Jaskinia jest częścią trzech jaskiń i znajduje się pomiędzy Veracruz i Puebla w Meksyku. Grupa badaczy dokonała kilku nieoczekiwanych odkryć, chodzi o kamienie na których wyrzeźbiono różne obrazy reprezentujące obcych. Ponadto grupa odkryła wiele złotych przedmiotów znajdujących się w kolejnej z jaskiń. Po obejrzeniu rysunków, stwierdzono, że zawierają one wizerunki obcych i ich statki. Jeden z "obrazów" przedstawia rzekomego obcego stojącego obok starożytnego władcy trzymającego kukurydzę. Na kamieniach znajdują się liczne symbole, których znaczenie nie rozszyfrowano. Miejscowe legendy mówią o tajemniczym statku, który ma być ukryty w okolicy. Ma tu się znajdować od niepamiętnych czasów. To właśnie takie opowieści z tego regionu były głównym powodem, dla którego grupa zapaleńców postanowiła przeszukać teren. Ich poszukiwania przyniosły nieoczekiwane rezultaty. Poznali - w co wierzą - dowody na to, że Obcy
 • Wrz 13th 2017
  0
  W 1975 roku tajemniczy przedmiot pojawił się na niebie. Był 10 razy jaśniejszy niż najjaśniejsza gwiazda i miał kształt kuli. Obiekt zmieniał kolor w nieustanny sposób. Gdy zbliżyły się do niego myśliwce odlatywał z ogromną prędkością. Samoloty próbowały go dogonić jednak on cały czas uciekał. To wydarzenie miało miejsce na terenie byłej Jugosławii. Naocznym świadkiem był generał Zvonimir Jurjevic z 172 Jugosłowiańskiej jednostki Sił i Obrony Powietrznej. W styczniu 1975 roku piloci z jego eskadry spotkali UFO po raz pierwszy. "Obiekt wyglądał jak jasna piłka, wyraźnie widoczna, może 10 razy jaśniejsza niż najjaśniejsza z gwiazd, którą mogliśmy dostrzec o tej godzinie. UFO zmieniało nieustannie kolory: biały, żółty, jasnopomarańczowy, jasnoczerwony i tak dalej" opowiadał w wywiadzie Jurjevic. Zdaniem generała, tajemniczy obiekt widziany był przez nich dokładnie w 50 minut od startu. W tym samym miesiącu UFO pojawiało się codziennie i to cały czas równo po 50 minutach. Piloci celowo opóźniali start,
 • Wrz 10th 2017
  0
  Czołowy brytyjski badacz UFO ujawnił pierwsze pięć zjawisk z brytyjskiego X-files. Ekspert i autor Philip Mantle ma ogromne doświadczenie i wiedze na temat UFO. Teraz postanowił opowiedzieć o nigdy wcześniej nie publikowanych przypadkach. Pan Mantle z Pontefract, Yorkshire wystąpi podczas kolejnej konferencji UFO organizowanej przez magazyn Outer Limits w Hull. Konferencja będzie miała miejsce w następnym miesiącu. Dowódca RAF zauważył obiekt nad Hampshire.Pierwszą niewyjaśnioną sprawą pana Mantle była sprawa Wing Commandera Alana Turnera, który w 1971 roku pełnił obowiązki wojskowego nadzoru w RAF Sopley, w Hampshire. Opisywał on obiekty, które poruszały się z prędkościami ponaddźwiękowymi nieosiągalnymi dla ówczesnych samolotów. Pan Turner opowiadał "Nie jestem w stanie wyjaśnić co ja oraz wielu innych ludzi obserwowaliśmy. Wznoszenie się na takie wysokości w ciągu zaledwie kilku chwil było poza zdolnościami jakiegokolwiek samolotu myśliwskiego. W tamtych czasach samoloty nie wznosiły się na takie wysokości w takim tempie. To co widzieliśmy na wyświetlaczach trzech różnych
 • Wrz 7th 2017
  0
  W sobotę (02.09.2017) nakręcono ciekawy film nad Los Angeles. Widać na nim dziwny kulisty obiekt, który jest obserwowany przez helikopter LA County Sheriffs. Film udostępniono w wielu wersjach na portalach społecznościowych i serwisach zajmujących się tematyką UFO. Tyler Glockner, który prowadzi Secureteam10 również wypowiedział się na temat tej obserwacji. "Widzimy policyjny helikopter, który okrąża ten obiekt. To sprawia wrażenie, że go obserwuje czyli nie wiedzą co to jest. To tajemnicza, niemal idealna metaliczna sfera. Czy to będzie najlepsza obserwacja w tym roku"?Biuro lotnicze LASD potwierdziło, że wszczęło dochodzenie. Po czym dodano, że był to balon reklamowy firmy Vape Brass Knuckles. Mimo to niektórzy ze świadków nie wierzą, w to tłumaczenie. Poniżej znajduje się film z tego zdarzenia. Od soboty ma juz 300 tyś wyświetleń i ponad 1 tyś. komentarzy. Obiekt unosi się na jednej wysokości, balon reklamowy byłby sterowany i latał nad miastem. Z takiej odległości kiepsko widać reklamę. Jeżeli
 • Wrz 4th 2017
  0
  Słysząc o UFO lub dziwnych samolotach od razu kojarzymy to z bazą w Strefie 51. Może to błąd? Jest inna baza, równie tajna - Air Force w Ohio. Według człowieka, który przepracował tam 39 lat jako inżynier, to tam są ukrywane obce technologie jak i żyjący Obcy. Tajna baza w stanie Ohio skrywa szczątki Obcych, którzy rozbili się swoim pojazdem w pobliżu Roswell w 1947. Starszy inżynier Raymond Szymanski opowiada, że zwłoki Obcych przetransportowano do bazy Wright-Patterson air Force Base w Dayton w stanie Ohio. Pozostają tam nadal. W wywiadzie udzielonym dla The Sun, Szymański opowiedział, że Obcy ich pojazd i wszystkie technologie zostały umieszczone w tajnej bazie. "Zostałem przydzielony do biura operacyjnego laboratorium awioniki. Współpracowałem tam z moim mentorem Alem, inżynierem i absolwentem MBA. Podczas mojego pierwszego tygodnia Al, podzielił się ze mną informacjami i wskazówkami których nie rozumiałem. Powiedział, że w 1947 miał miejsce wypadek w Roswell i
 • Wrz 1st 2017
  0
  Dwa zdumiewające zdjęcia okrągłego przedmiotu o metalicznym wyglądzie zostały zrobione przez ojca Roy'a i syna Ralpha Keane. Obaj znajdowali się na tyłach własnego ogrodu w Kilsyth w Melbourne w Australii. Przesłali je do brytyjskiego detektywa UFO Philipa Mantle'a, by ten je obejrzał i wyraził swoją opinię. W liście do Philipa napisali "Ciemniejsze zdjęcie zostało zrobione około godziny 13, przy słabym oświetleniu. Niebo było pochmurne. Drugie zdjęcie zrobiliśmy pół godziny później. Ustawiliśmy tak aparat by uzyskać lepszą jakość zdjęcia. Dodatkowo pogoda znacznie się poprawiła."Napisali też, że obiekt poruszał się po ich prawej stronie. "Prawie zaraz po zrobieniu każdego zdjęcia latający obiekt wydawał się unosić by nagle uciekał w lewą stronę. By zniknąć za drzewami".Pan Mantle, który występował na konferencji ujawnił zdjęcia w ramach zbliżającej się dyskusji na temat pamiętnych przypadków. Powiedział "Te zdjęcia są bardzo ciekawe i warte dalszego badania. Otrzymałem je, aż z drugiej strony świata. To zaszczyt ponieważ byłem