środa, 09 sierpień 2017 00:00

Naziści i loty na Księżyc

Jak powszechnie wiemy pierwszym człowiekiem, który postawił nogę na Księżycu był Neil Armstrong podczas misji Apollo 11. Niedawno pisałem o teorii, że to Rosjanie byli pierwsi jednak ich misja zakończyła się tragicznie. Teraz chciałbym przedstawić jeszcze jedną i jeszcze bardziej niewiarygodną teorię.

Naziści mieli plan by polecieć na Księżyc w 1942 roku w połowie II Wojny Światowej. Naziści mieli polecieć na Księżyc dzięki jednostkom rakietowym opracowanym przez najlepszych naukowców Hitlera. Bułgarski badacz dr Vladimir Tarziski twierdzi, że posiada dowody na istnienie takiej misji. Inżynier i fizyk sugeruje, że Niemcy opracowali program kosmiczny wraz ze swoimi sojusznikami czyli Japończykami i Włochami. Co ciekawe prowadzi on wykłady na całym świecie dzięki swojej teorii.

Twierdzi, że Niemcy założyli bazę na Księżycu po zakończeniu II Wojny Światowej. Związane jest to z informacjami, że pokonani Naziści uciekli na Antarktydę i tam kontynuowali swój program kosmiczny. Program miał być nadzorowany przez generała SS Hansa Kammlera, który nadzorował program rakietowy.

Dr Terziski twierdzi, że testy przeprowadzano też w Ameryce Południowej, gdzie uciekło wielu czołowych oficerów. Ekspert uważa, że szybki wzrost obserwacji UFO w latach czterdziestych to efekt testowania hitlerowskich jednostek. "Niemcy wylądowali na Księżycu już w 1942 roku, używając rakiet typu Miethe i Schriever. Od pierwszego dnia Naziści wiercili pod powierzchnią Księżyca. Pod koniec wojny mogła tam powstać baza badawcza."

Jak to w takich przypadkach bywa teoria o Nazistach na Księżycu została uznana przez naukowców jako czysta fantazja. Colin Summerhayes, geolog z Uniwersytetu w Cambridge opublikował 21 stronicowy dokument, który zaprzecza istnienia rzekomej tajnej bazy oraz UFO na Biegunie Południowym.

Jednakże wśród Nazistów istniało ogromne zainteresowanie lotami kosmicznymi. Niemcy mieli zaawansowane technologie rakietowe. Niestety używali ich do opracowania broni w postaci rakiet V1 i V2, które siały spustoszenie w Wielkiej Brytanii. Stworzyli też latający spodek - tzw. skrzydło latające Horten Ho 229, które często jest przyczynkiem do powstawania spiskowych teorii o nazistowskim UFO. Przypomina też bombowca B2.

Większość naukowców pracujących przy tych programach została zabrana do USA. W zamian za ułaskawienie ze swych zbrodni mieli oni dożywotnio pracować dla rządu USA. To właśnie dzięki nim amerykanie jako pierwsi lądowali na Księżycu.


 • Kwi 29th 2018
  0
  Kalendarz Majów to przedmiot wielu teorii spiskowych i przewidywań końca świata. Tym razem zamierzam przedstawić Wam całkiem inne wykorzystanie tego kalendarza.Timothy Alan, który twierdzi, że spędził ostatnie pięć lat na studiowaniu kalendarza Majów wierzy, ze udało mu się złamać jego tajemnice. W rozpaczliwej próbie przekazania światu informacji o swoich badaniach, Alan umieścił część swoich badań na YouTube, gdzie wyjaśnia swoje zaskakujące odkrycie. W przedstawionym materiale mówi "Hej, zborowa świadomość tej planety zwanej Ziemią. Chciałem się z wami podzielić moją pracą, jaką wykonałem w ciągu pięciu lat. Znalazłem ten ukryty kod w kalendarzu Majów, który odblokowuje to co widzisz - tzw. wirowe kwantum, takie jak porozumienie kwantowe dla duchowej technologii. Jest to język wielowymiarowy".Według Alana jego odkrycia są absolutnie prawdziwe i zostały zweryfikowane przez spadkobiercę Majów jako kod dostępny w kalendarzu. Przypuszczalnie ta zakodowana informacja ma postać zakodowanego światła fraktalnego świadomości. Alan twierdzi, że kalendarz Majów został wymyślony, aby odwzorować ewolucję
 • Lut 26th 2018
  0
  Jeden z dziwniejszych filmów przedstawiających gigantów pojawił się w internecie 11 lat temu. Obecnie kilku youtuberów postanowiło odświeżyć ten film. Film, który został nakręcony w 1890 roku w Japonii, szybko trafił na pierwsze strony gazet.Nagranie wzbudziło wiele pytań, ponieważ oszustwa nie były wtedy tak popularne. Wiele osób twierdziło, że jest to najlepszy dowód na to, że Biblia ma rację co do istnienia Nefilim i że społeczeństwo w XXI wieku żyło w kłamstwie. Ludzie nie wiedzieli, że film był daleki od faktycznych dowodów istnienia gigantów. Mówiąc w prost, uwielbiamy takie historie, które nie jest tak prosto wyjaśnić. Co więcej jesteśmy zafascynowani rzeczami, których nie potrafimy zrozumieć. Patrząc na film, który jest misternie wykonany i rzekomo pochodzi z 1890 roku łatwo możemy wierzyć w jego autentyczność. Niestety wideo powstało zaledwie dekadę temu. Niestety, odkąd można umieszczać wideo i zdjęcia w internecie ludzie zaczęli je wrzucać jak szaleni. Najgorsze jest to, że nie
 • Sty 29th 2018
  0
  YouTube stał się wielkim repozytorium wideo. Dzięki temu wiele informacji dociera do ludzi, którzy nie lubią czytać. Łatwiej też zamieścić taki film na swojej  stronie, co też zwiększyło powszechność YouTube. Niestety ponieważ w sieci można umieszczać wszystko i bardzo rzadko ktoś to weryfikuje, część wiedzy to tak zwane „fake news”. Dotyczy to też obserwacji UFO jak i zjawisk paranormalnych. Obecnie można powiedzieć, że utracono kontrolę nad tym co jest zamieszczane. Setki tysięcy ludzi nagrywają i przesyłają swoje filmy z dziwnymi zdarzeniami, które według nich są dowodem na istnienie kosmitów, duchów... Niestety, chociaż może istnieć sporo filmów, które są prawdziwą okazją i dowodem na istnienie takich zjawisk, istnieje ogromna liczba fałszywek zwanych CGI, czyli obrazów generowanych przez komputery. Teraz nowy film przesłany przez Diego Alves znalazł się na pierwszych stronach gazet na całym świecie. Spowodowało to, że zyskał dużą popularność i został powielony na innych kontach o tej samej tematyce. "Kontrowersyjne"
 • Sty 21st 2018
  0
  Mars, czerwona planeta, która od dawna fascynuje ludzkość. Od wieków zastanawiamy się nad możliwością, czy na Marsie istnieje czy może kiedykolwiek istniało życie.Obecnie instytut Cydonia Institute for Martian co jakiś czas publikuje oszałamiające obrazy, które mają przedstawiać rzekome sztuczne struktury na powierzchni tej planety. Mają one sprawić, że zakwestionujemy wszystko co uczeni mówią nam o Marsie. Od piramid po enigmatyczne kształty na powierzchni, które wskazują na możliwość istnienia inteligentnych istot, które były mieszkańcami tej planety miliony lat temu. Ich najnowsze odkrycie zostało przedstawione przez George Haasa założyciela instytutu i przez geologa Billa Saundersa. Mówili o sztucznych strukturach jaki udało im się odnaleźć na zdjęciach przesłanych z orbity Marsa. Jak zauważają eksperci w regionie Candor Chasma istnieje trójstronna formacja przypominająca piramidę. Formacja jest wyraźnie widoczna na pięciu zdjęciach zrobionych przez sondy Mars Global Surveyor i Mars Reconnaissance Orbiter. W badaniach Haas, Sunders, Miller i Dale sugerują, że obrazy z Marsa ujawniają
 • Sty 4th 2018
  0
  Ujęcia zrobione przez mieszkańców Kolumbii pokazują dużą kulę światła która świeci nad miastem przez kilka minut by powoli zniknąć w oddali. Dziwne zjawisko miało miejsce w mieście Ocana w Norte de Santander w Kolumbii. Świadkowie twierdzą, że blask zniknął z widoku, gdy znajdował się w pobliżu sąsiedniej miejscowości Aguas Claras. Wielu mieszkańcom udało się uchwycić dziwaczne zjawisko, a kilka filmów trafiło do mediów społecznościowych.Przytłaczająca konkluzja obserwatorów polegała na tym, że ta dziwna poświata była poświatą z silników wielkiego statku kosmicznego, który próbował wylądować na Ziemi. Inni obserwatorzy wykazywali, że był to zwykły rozbłysk światła lub jakiś wystrzelony obiekt. Na jednym z filmów umieszczonych w sieci słychać człowieka którzy krzyczy "To nie jest gwiazda. To nie jest samolot. To jest Superman!". Niektórzy żartowali, że ta wizja to zapowiedź nadciągającego końca świata. Kolumbijskie władze i mieszkańcy wciąż są zdumieni i nie potrafią tego sensownie wytłumaczyć. Jedno z sensownych wytłumaczeń podał Dixon Florez
 • Gru 7th 2017
  0
  Łowcy anomalii na Marsie, co jakiś czas dostrzegają dziwny kształt znajdujący się na powierzchni tej planety. Często są to zwierzęta, jakieś zarysy budowli czy części szkieletów. Zawsze w takich przypadkach mam problem ze skalą takiego obiektu. Nigdy nie wiem czy jest duży, czy jest mały, wszystko z powodu braku punktu odniesienia.Tym raz łowcy dostrzegli coś co przypomina armatnią kulę. Ma ona być dowodem wojny jaka była prowadzona na Marsie. Zdjęcia zrobione przez łazik Curiosity pokazują kulę znacząco różniącą się od kamieni leżących na około. Komentujący te zdjęcia Scott C. Waring, który prowadzi swoją stronę UFO Sighting Daily powiedział "Ta metalowa piłka jest idealnie uformowana. Ma wielkość piłki do softballa (obwód piłki to 30 cm). Co ciekawe rozmiar jest podobny jak rozmiar kuli armatniej. Ten pocisk znajduje się ponad zniszczonymi kamiennymi strukturami. Są to fragmenty dawnej cywilizacji, rozsypane wokół kuli armatniej".Waring uważa, że kule były wystrzeliwane w celu zniszczenia atmosfery Marsa.
 • Lis 7th 2017
  0
  Rosyjski geniusz, który od wielu lat zadziwia ekspertów, twierdzi, że w poprzednim życiu był Marsjaninem. Twierdzi również, że nasze życie zmieni się gdy "odblokujemy" Sfinksa.Boris Kipriyanovicz, lat 20, już od dziecka zaskakiwał swoją wiedzą o kosmosie. Twierdził też, że w poprzednim życiu jako pilot latał do starożytnego Egiptu. Kiedy był uczniem opowiadał, że Marsjanie mają silny związek ze starożytnym Egiptem. Powiedział, że życie na Ziemi ulegnie zmianie po "odblokowaniu" Sfinksa. Dodał, że mechanizm uruchamiający znajduje się za uchem, ale nie pamięta dokładnie gdzie. Opowiadał, że Marsjanie, którzy mierzą około 2,1 metra żyją pod powierzchnią Marsa i oddychają dwutlenkiem węgla. Wyjaśnił, że dawno temu nastąpiła katastrofa spowodowana wojną nuklearną między, żyjącymi istotami. Miało przetrwać niewielu Marsjan, którzy schronili się w specjalnych schronach pod ziemią. Twierdzi, że Marsjanie są nieśmiertelni i przestają starzeć się w wieku 35 lat. Są zaawansowani technologicznie i zdolni do podróży międzygwiezdnych.Jego rodzice twierdzą, że mówił, gdy miał
 • Paź 21st 2017
  0
  Ostatnio umieszczony na YouTube film pokazuje, dziwne formacje w pobliżu New Providence najbardziej znanej wyspie na Bahamach. Struktury widoczne w programie Google Earth wydają się mieć kształt piramid. Film został opublikowany przez SecureTeam10. Scott Waring, jeden z uczestników kanału, stwierdził, że udało mu się znaleźć te struktury podczas poszukiwania anomalii na dnie oceanu. "Linie tworzące piramidy są łatwo rozpoznawalne. Mogą świadczyć o tym, że wyspa była zamieszkiwana przez cywilizacje takie jak Aztekowie" powiedział WaringTyler Glockner, właściciel kanału na którym opublikowano film dodaje "oczywiście są to bardzo stare piramidy. Pomimo upływu czasu są zachowane w stosunkowo dobrym stanie, ponieważ nie były narażone na karaibski klimat, jaki panuje na powierzchni".Badacze wykazują, że dwie zatopione piramidy są takie same i bardziej przypominają te egipskie niż Azteków. Jednak inna znaleziona struktura, przypomina słynną piramidę w Chichen Itza. Jeżeli chodzi o komentarze społeczności, część zgadza się z Waringiem i Glocknerem. Inni uważają, że są to
 • Wrz 25th 2017
  0
  Wczoraj (24.09.2017) pisałem o nagraniu Nibiru podczas wschodu Słońca. Teraz pojawił się film nagrany właśnie 24 września w Los Angeles z dziwnym obiektem na niebie. Niektórzy spekulują, że jest to obiekt pozaziemski, a inni twierdzą, że jest to samolot. Ale najwięcej komentarzy dotyczyło planety Nibiru. Można powiedzieć, że Amerykanie widzący ten post wpadli w panikę. Dlatego postarano wyjaśnić to zdarzenie jak najszybciej. Oficjalnie jest satelita NROL-42. Został wystrzelony z bazy Vandenberg w Kalifornii. Czas wystrzelenia i nagrania podobno się pokrywają. NROL-42 dołączył do szeregu satelitów szpiegowskich National Reconnaissance Office (NRO). Pułkownik Gregory Wood, powiedział "Wystrzelenie tego satelity to kulminacja wielu miesięcy pracy. Cały zespół z bazy Vandenberg poświęcił się tej misji. Jesteśmy z nich dumni". Dalej tłumaczy, że obiekt z fotografii nie ma związku z planetą Nibiru.  
 • Wrz 24th 2017
  0
  W sieci pojawił sie jeden z pierwszych filmów pokazujących planetę Nibiru. Jeden z amatorów teorii spiskowych twierdzi, że udało mu się uchwycić Planetę X. Planeta X znana również jako Nibiru ma być większa od naszej Ziemi, aż 10 razy. Jest mitycznym ciałem niebieskim spoza naszego Układu Słonecznego, które miało być widoczne 23 września 2017 roku. Moment w którym zobaczymy planetę ma być zapowiedzią, końca świata. Film przesłany przez Davida Jordana, przypuszczalnie udowadnia istnienie Nibiru. "Na niebie pojawiły się dwa słońca. Są to zdjęcia, które zrobiłem 22 września 2017 roku. Film nagrałem swoim iPhone 7 i soczewką na podczerwień umieszczoną na obiektywie. Jak widać uchwyciłem dwa słońca... To jest szalone. Dla kogoś, kto myśli, że film i zdjęcia to animacje mam złe wiadomości. Wszystko jest na moim telefonie ponieważ to nim wykonałem film i zdjęcia. Wszystko na standardowych fabrycznych ustawieniach. W tym konkretnym filmie dodana została soczewka na podczerwień pochodząca z